سنگريز نيازمندي رايگان ، آگهي رايگان سنگريز نيازمندي رايگان ، آگهي رايگان .

سنگريز نيازمندي رايگان ، آگهي رايگان

سنگريز:راهنماي خريد لوازم تفريح و ورزش براي سفر به شمال

وسايل و تجهيزاتي كه در دسته دوم قرار مي‌گيرند شامل گستره زيادي از محصولاتي مي‌شوند كه ممكن است به طور روزمره به آن‌ها احتياج پيدا كنيد. البته بايد توجه كنيد وسايل و تجهيزاتي كه براي استفاده در سفر به شمال انتخاب مي‌كنيد، ويژگي‌هايي داشته باشند كه در شرايط خاص آب و هوايي اين منطقه به احساس راحتي بيشتر شما كمك كنند. در ابتدا و در يك تقسيم‌بندي كلي اين محصولات را به دو دسته تقسيم مي‌كنيم: محصولات پوشيدني و لوازم ورزشي.

 

شمال كشور به واسطه شرايط خاص جغرافيايي و نزديك بودن به دريا، عمدتا آب و هوايي شرجي دارد. در چنين شرايطي و براي اين كه شما در زمان سفر، راحتي بيشتري را تجربه كنيد نياز به استفاده از پوشاكي از جنس نخ يا پلي‌استر داريد كه قابليت جذب رطوبت زيادي داشته باشد و باعث شود سطح پوست شما همواره خشك باقي بماند. البته پيشنهاد من اين است كه براي سفر به شمال از لباس‌هاي نخي استفاده كنيد كه به واسطه هواخوري زياد، به خنك ماندن سطح پوست شما كمك زيادي خواهد كرد.

اگر قصد داريد در سفر شمال، به دريا برويد و تني به آب بزنيد بايد از مايوي شنايي استفاده كنيد كه در برابر پوسيدگي حاصل از تماس با آب شور درياي مازندران، مقاوم باشد. البته شايد پس از يك يا دو بار استفاده، مشكلي براي مايو پيش نيايد. اما در صورتي كه بخواهيد از مايو به صورت بلند مدت در آب دريا استفاده كنيد، آب شور دريا تاثير خود را بر كيفيت آن به خوبي نشان مي‌دهد، به نحوي كه پارچه آن در گذر زمان پوسيده شده و از بين خواهد رفت.

جنگل‌هاي شمال كشور به واسطه زيبايي و طبيعت بكر، همواره مقصد بسياري از گردشگراني است كه براي سفر به اين منطقه برنامه‌ريزي مي‌كنند. براي آن كه بتوانيد در جنگل‌هاي شمال به راحتي قدم بزنيد و از طبيعت زيبا لذت ببريد بايد از كفش‌هاي راحتي مناسب يا صندل‌هايي استفاده كنيد كه وزني سبك داشته باشند و در عين حال در ساخت رويه آن‌ها از موادي با قابليت هواخوري مناسب استفاده شده باشد تا از گرما‌زدگي بيش از حد و تعريق زياد پا در زمان استفاده از آن جلوگيري شود.

هنگام سفر با ماشين شخصي مي‌توانيد به جاي استفاده از چمدان‌هايي كه فضاي زيادي اشغال مي‌كنند، از ساك يا كوله‌پشتي مناسبي استفاده كنيد كه فضاي كافي را در اختيار شما قرار دهد و بتوانيد پوشاك و تجهيزات مورد نياز خود را به راحتي در آن قرار دهيد. البته استفاده از ساك يا كوله‌پشتي در مواقعي به كار مي‌آيد كه تنها چند دست لباس و نهايتا يك جفت صندل را در آن قرار دهيد.

اگر بخواهيد شرايطي را فراهم كنيد تا فرزندان شما از سفر لذت بيشتري ببرند بايد از تجهيزات و لوازم ورزشي استفاده كنيد. بازي و ورزش در هواي آزاد و طبيعت زيباي شمال لحظاتي خوشي را در خاطر آن‌ها به جا خواهد گذاشت. يكي از خاصيت‌هاي ورزش‌هاي توپي اين است كه علاوه بر كودكان افراد بزرگسال نيز به آن‌ها علاقه زيادي دارند. براي مثال واليبال يكي از ورزش‌هاي محبوبي است كه براي آن شما تنها نياز به يك توپ واليبال داريد. با توجه به اين كه بيشتر ورزش‌هاي توپي در چنين شرايطي در فضاي باز جنگل يا ساحل انجام مي‌شوند، به توپ‌هايي كه به طور مخصوص براي استفاده در سالن‌هاي ورزشي يا زمين‌هاي چمن طراحي شده‌اند نياز نخواهيد داشت. در اين شرايط توپ‌هاي ورزشي نيمه‌حرفه‌اي هم مي‌توانند پاسخگوي نيازهاي شما باشند. البته بايد در نظر داشته باشيد كه براي فوتبال بازي كردن در محيط‌هاي ساحلي، استفاده از توپ‌هاي پارچه‌اي كه براي ورزش فوتبال ساحلي طراحي شده كمك مي‌كند از اين ورزش لذت بيشتري ببريد.

بيشتر ورزش‌هايي كه در زمان سفر در محيط‌هاي خوش آب و هوايي همچون شمال انجام مي‌شوند، همان ورزش‌هايي هستند كه در پارك‌ها هم انجام مي‌دهيم. بنابراين براي اين كه شما از لحظاتي كه در سفر داريد نهايت لذت را ببريد نياز به امكانات متعددي نخواهيد داشت. براي مثال ورزش بدمينتون يا فريزبي از جمله ورزش‌هايي است كه طرفداران زيادي دارند. براي انجام اين ورزش‌ها تنها به يك توپ بدمينتون و دو راكت يا يك فريزبينياز خواهيد داشت تا بتوانيد لحظاتي خوش را سپري كنيد.

بخش زيادي از خاطرات سفر شمال را شنا‌ كردن در دريا و گذراندن اوقات در ساحل تشكيل مي‌دهد. اگر قصد داريد عزيزان شما از لحظاتي كه با شما در كنار دريا سپري مي‌كنند لذت بيشتري ببرند مي‌توانيد سري به بخش لوازم ورزش‌هاي آبي  در فروشگاههاي آنلاين بزنيد و تجهيزات و ملزومات مورد نياز براي شنا‌ كردن در دريا را انتخاب كنيد.

سفر كردن را نمي‌توان دست‌ كم گرفت. گذران اوقات و رفتن به محيطي جديد تنها بخشي از سفر است. بخش بيشتر اين تغييرات درون شما اتفاق مي‌افتد. شايد به همين دليل باشد كه برنامه‌ريزي بهتر براي سفر و فراهم كردن شرايط راحت‌تر اهميت بسيار زيادي دارد. در نهايت اميدواريم چه شمال را به عنوان مقصد سفر خود براي تعطيلات انتخاب كرده باشيد و چه هر جاي ديگري را، اوقاتي خوش را تجربه كنيد.

سنگريز نيازمندي رايگان --------->sangriz.irبرچسب: سنگريز، لوازم سفر شمال، پوشاك سفر، لوازم ورزش آبي، تفريح و سرگرمي،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ دى ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۱۱:۵۸ توسط:سنگريز موضوع: لوازم شخصي

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :